Wydrukuj tę stronę

Ważne informacje dla pilotów

13 kwiecień 2015
Autor :  

Słonko przygrzewa coraz mocniej i termika znacząco przeszkadza w lataniu samolotowym. W ostatnią sobotę załoga Puchacza meldowała podstawę noszeń 1800 m i średnio 2m/s.

Zapraszam wszystkich, którzy dopełnili formalności na loty, mamy ubezpieczonego Puchacza i Juniora. Kolejne szybowce będą przygotowywane sukcesywnie zależnie od potrzeb sekcji szybowcowej.

Wszyscy uczniowie-piloci i piloci ,którzy nie uzyskali lub nie odnowili licencji przed 08.04.2015 r. powinni przed lotami uzgodnić kontynuacje szkolenia lub wznowienie licencji z HT.

Dla przypomnienia informuję, iż zgodnie z Instrukcją Szkolenia AP, rozdz. 1.2.2.2 pkt 2, każdy pilot i uczeń-pilot wykonujący loty na sprzęcie należącym do AZZ jest zobowiązany posiadać ważną polisę ubezpieczeniową NNW obejmującą sporty lotnicze. W związku z tym, piloci nie posiadający takiego dokumentu nie będą dopuszczani do lotów na sprzęcie aeroklubowym. Ubezpieczenia takiego można dokonać we własnym zakresie lub za pośrednictwem Aeroklubu Polskiego http://www.aeroklub-polski.pl/aktualnosci/ubezpieczenia-2015/

Pozdrawiam i do zobaczenia na lotnisku
HT AZZ Marek Chamera

Najnowsze od użytkownika -  Administrator

Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …