Wydrukuj tę stronę

Certyfikat do szkolenia szybowcowego za wyciągarką

15 październik 2015
Autor :  

W związku z otrzymaniem certyfikatu do szkolenia szybowcowego za wyciągarką jak i również przeszkalania na nowy rodzaj startu wszystkich szybowników zainteresowanych takim przeszkoleniem proszę o kontakt mailowy na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W celu uzyskania uprawnienia do startu za wyciągarką należy wykonać min. 10 lotów z instruktorem i 5 samodzielnych. Przed uzyskaniem wpisu do licencji należy wykonać lot z egzaminatorem LKE, który potwierdzi nabyte umiejętności.

Istnieje również możliwość przeszkolenia i uzyskania uprawnienia operatora wyciągarki. W tym celu należy między innymi wykonać 30 ciągów pod nadzorem. Zainteresowanych możliwością uzyskania takich uprawnień i możliwościami uzyskiwania punktów za wykonane ciągi proszę o kontakt na powyższego maila.

HT AZZ Marek Chamera

Najnowsze od użytkownika -  Administrator

Nasza strona korzysta z plików cookie (ciasteczek) w celu poprawy funkcjonalności oraz w celach statystycznych. Czytaj więcej …